Obserwatorzy

środa, 20 kwietnia 2016

Kielich i księga na "I Komunię"

,,To brak wiary w siebie sprawia, że ludzie boją się podejmować wyzwania. Ja w siebie wierzę.’’
Muhammad Ali

Jakiś czas temu zostałam poproszona o wykonanie księgi pamiątkowej z okazji I Komunii Św. I w zasadzie nic w tym szczególnego , bo przecież zdarzyło mi się takowe książki robić już wcześniej . Ale... tym razem chodziło o książkę w nietypowym dla mnie rozmiarze XXL. Miała ona być dekoracją ołtarza podczas uroczystości. Lubię wyzwania więc się zgodziłam. Po kilku rozmowach telefonicznych ustaliłyśmy szczegóły i zabrałam się do pracy. Ale dobrze że postanowiłam wstępny projekt przesłać do akceptacji , gdyż jak się okazało ( na słuch mi chyba padło) źle napisałam nazwiska dzieci  i trzeba było poprawiać. Na szczęście udało mi się i tak wygląda efekt końcowy. 


Wymiar książki to 80cm szeroka i 60 cm wysoka, do kompletu mój małżonek dorobił stojaczek aby można było ją odpowiednio ustawić. Ostateczny projekt zaakceptowany i niebawem bo już 8 maja moja praca będzie miała swoją premierę. Jeśli zostanie udostępnione zdjęcie z uroczystości to pochwalę się i Wam.


Jak już jesteśmy przy temacie komunijnym, to dla p. Marty zrobiłam jeszcze kielich pamiątkowy. 

 
Mam nadzieję że kielich również przypadnie do gustu.

11 komentarzy :

 1. Aniu no było to nie lada wyzwanie.. ale co to dla Ciebie. Poradziłaś sobie doskonale. Księga jest piękna i na ołtarzu będzie wyglądała rewelacyjnie. A kielich do kompletu również uroczy ale iny być nie może bo Ty tylko takie robisz.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ksiega rewelacja i jeszcze tych rozmiarow niezle wyzwanie. Kielich piekny wszystko na pewno sie bardzo spodoba. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. O ale piękności Aniu, a kielich CUDO!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaczęłam pisać sążnisty komentarz, ale trudno mi dobrać słowa... Powiem tylko: Aniu, to jest takie piękne, że aż serce drży ze wzruszenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. wspaniałe prace, z resztą jak wszystkie Twoje dzieła :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Duże wyzwanie, ale poradziłaś sobie rewelacyjnie!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne pamiątki :) Kielich jest genialny

  OdpowiedzUsuń
 8. Doskonale poradziłaś sobie z tym wyzwaniem:-)

  OdpowiedzUsuń