Obserwatorzy

poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Butelki szampana "Młoda Para" z kieliszkami

"Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość"
autor nieznany

Kolejny mój powrót po przerwie. I kolejna "Para Młoda" na prezent ślubny. Przygotowywałam ten prezent specjalnie dla brata - nie żeby brat brał ślub, ale na ślub właśnie się wybierał.


Na początku powstała Para Młoda z dodatkami w kolorze niebieskim lub kobaltowym jak ktoś woli. Klasyczna suknia "młodej" a "młody" pod muszką. 
Jednak stwierdziłam iż tym razem obędzie się bez nakrycia głów, ale za to postanowiłam zrobić dodatek w postaci odpowiednio dopasowanych kieliszków.

A oto i moje debiutanckie kieliszki do szampana, dopasowane do butelek zarówno kolorystycznie jak i stylistycznie. Oczywiście musiałam dorobić opakowanie ,  co prawda niebyła to taka prosta sprawa i musiałam improwizować, ale efekt końcowy był zadowalający.Myślę że po tym kieliszkowym debiucie, pojawi się ich więcej. Mam już nawet pomysł na następne. 
Do zobaczenia kochani i dziękuję za ślad pozostawiony po odwiedzinach w postaci komentarzy.

2 komentarze :

 1. Aniu przepiękny komplet ,jako prezent dla młodych idealny.Ciekawa jestem tych nowych pomysłów,także zabieraj się do roboty,w końcu wakacje się kończą .
  Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu chyle czoła nad Tymi dekoracjami. Spróbowała i ja sama , ale do Twojej perfekcji mi strasznie daleko . Może kiedyś i ja zrobie takie ładne , w końcu ponoć trening czyni mistrza.
  W tm zestawieniu kolorystycznym bardzo mi się te butelczyny podobają. a kieliszki - genialne !!!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń